Кейтерінг
Ми організуємо для вас захід будь-якого формату і масштабу: великий новорічний корпоратив, кава-брейк на конференції, пікнік, вечірка, день народження вашої дитини і інші свята.


Ми несемо повну відповідальність за якість їжі, рівень сервісу та своєчасне виконання домовленості;
- складання меню, виходячи з ваших потреб, бюджету та концепції;
- у разі потреби допоможемо підібрати майданчик для заходу;
- забезпечимо всім необхідним технологічним обладнанням, посудом, меблями;
- замовлення заходу під ключ або ж можете вибрати тільки ті послуги, які вам необхідні окремо: доставка готових страв, оренда обладнання або обслуговування урочистостей.
Кейтеринг значно заощадить Ваш час та сили. Ми втілимо усі Ваші ідеї в реальність.

Якщо Ви вирішили організувати захід самостійно, наша компанія готова допомогти і з цим завданням. Ми надаємо послуги оренди посуду та меблів, та доставку закусок та готових страв. Оренда – це значна економія часу, адже не потрібно турбуватися про купівлю та доставку всього необхідного обладнання, а також щодо бюджету.
Ви можете бути впевнені у бездоганній якості та висококласному сервісі. Наш досвід, власне технологічне обладнання, команда професіоналів допоможуть втілити в життя найсміливіші очікування виїзного ресторанного обслуговування. Ми дбаємо про кожного гостя, а обслуговування проводимо зі щирою любов'ю до справи. З нами як розкішний виїзний бенкет, так і сімейний званий обід або вечеря пройдуть бездоганно та яскраво.

Наші послуги
  • ФУРШЕТ. Витончені порційні страви подаються на фуршетних лініях мініатюрними порціями, але в максимальному асортименті – це дозволяє гостям пригощатися чудовою кухнею за коктейльними столиками, не перериваючи цікавих та корисних діалогів.
  • БАНКЕТ. Це ретельно продуманий та заздалегідь спланований урочистий захід, всі складові якого об'єднані спільною ідеєю та стилістикою.
  • ШВЕДСЬКА ЛІНІЯ. Вид обслуговування гостей за принципом фуршету. Багатий асортимент гарячих та холодних закусок, що подаються на фуршетній лінії, а гості самостійно вибирають страви за своєю перевагою та розсаджуються за столи.
  • КОКТЕЙЛЬ. Мобільний та елегантний формат кейтеринг-обслуговування, на якому вишукані міні-закуски, витончені десерти, легкі коктейлі та напої подаються гостям виключно в обнос.
  • КАВА-БРЕЙК. Це можливість швидко підкріпитись та відновити сили учасникам семінару або конференції. За коктейльними столами гості пригощаються свіжою випічкою, десертами та гарячими напоями на фуршетній лінії. Цей формат не передбачає алкоголю та розсадження гостей.
  • ВЕСІЛЬНИЙ КЕЙТЕРІНГ. Ви можете запросити будь-яку кількість гостей та самостійно регулювати тривалість свята з індивідуальним сценарієм урочистостей. Ми запропонуємо Вам кілька оптимальних варіантів за форматом обслуговування, серед яких основні – весільний бенкет та весільний фуршет.
Відправити заявку
Ми відразу зв'яжемося з вами!
E-mail
Имя
Телефон
Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с условиями о персональных данных
Контакти
Телефон: 098-203-34-94
E-mail: underwonder.kiev@gmail.com
Вул. Васильківська 21
Made on
Tilda